KONST / Litografier / Färglitografi 15559373
nr 1555 9373
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
"Le De Luge". Signerad, numrerad 44/200. Färglitografi, bildmått: 23x31 cm, yttermått inklusive ram: 40x50 cm
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
måndag 14 augusti 2023
kl 19:05:58